Opinie

kredyty gdańsk kredyty gdynia

Przez kilka lat działalności naszej firmy pomogliśmy wielu klientom, także tym będącym w trudnej sytuacji kredytowej. Każda szczęśliwa rodzina czy zadowolony właściciel firmy motywują nas do dalszej pracy, a najbardziej cieszą nas opinie, jakie kierują do nas klienci.

To dzięki nim dowiadujemy się, że nasza działalność przysparza ludziom wiele pociechy, radości i… ulgi. W końcu uzyskanie kredytu w ostatnich latach nie jest takie proste. Poniżej prezentujemy kilka słów komentarza klientów na nasz temat – specjalistów od trudnych kredytów.

Pani Justyna:

„Wczoraj, po wielomiesięcznych tułaniach się po różnych bankach i doradztwach kredytowych, dostałam kredyt. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na tę firmę. Wszędzie, gdzie tylko weszłam, na samym starcie była odmowa, a ja do końca nie wiedziałam, jaki był tego powód. Dopiero tu mi wszystko wytłumaczono i rozłożono na czynniki pierwsze, w czym jest problem. Gorąco polecam właściciela, pana Karola, który naprawdę jest profesjonalistą w tym fachu.”

Pan Krzysztof:

„Byłem bardzo zaskoczony, jak szybko doszło do załatwienia wszystkich formalności niezbędnych do podpisania umowy. W ciągu dwóch dni umowa była gotowa i żadnych zbędnych moim zdaniem dokumentów nie chciano. Ponadto bez prowizji, dodatkowych kosztów i opłat. Jestem bardzo zadowolony, bo brakowało mi troszkę gotówki, a tu takie wsparcie na jakim mi zależało… Szybko, konkretnie i na temat. Nie będę aż tak bardzo zachwalał, bo w rubryce zabrakłoby mi znaków do wykorzystania:) Napiszę tylko, że warto korzystać z ich usług!”

Pani Katarzyna:

„Polecam z czystym sumieniem! Jeżeli macie kłopoty z zaciągnięciem kredytu, zgłoście się do tej firmy z Gdańska-Oliwy. Byłam w szoku, że załatwili mi kredyt tak szybko i na normalnych warunkach, gdy miałam duże trudności z uzyskaniem przez negatywną historię w BIK. Byłam w kilku bankach i wszędzie otrzymywałam odmowy, a oni mi załatwili kredyt. Naprawdę polecam.”

Więcej opinii na nasz temat znajdą Państwo na przykład na stronie www.trojmiasto.pl.