O Nas

  • Kupujesz dom lub mieszkanie?
  • Chcesz skonsolidować swoje wszystkie kredyty w jeden z mniejszą ratą?
  • Potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel?
  • Planujesz rozpocząć działalność gospodarczą?
  • Prowadzisz firmę i potrzebujesz kapitału pod inwestycję?

Takie jest życie – w realizacji wielu celów często potrzebne są pożyczka lub kredyt. Gdańsk, Warszawa, Poznań czy jakiekolwiek inne miasto – wszędzie tam żyją potencjalni kredytobiorcy. Jednak nie zawsze banki udzielają kredytów. Z różnych powodów: negatywnej historii w BIK czy braku zdolności kredytowej.

Jeśli znalazłeś się w podobnym położeniu, nie załamuj rąk! Nasza firma pomaga uzyskać kredyt bankowy, pożyczkę czy leasing nawet osobom, które już pogodziły się ze swoją sytuacją. Za darmo!

Jesteśmy specjalistami od trudnych kredytów.

W Gdańsku siedem lat temu otworzyliśmy biuro doradcy kredytowego, lecz nasze doświadczenie w branży przekracza dekadę. Przez ten czas zgłaszali się do nas klienci nie tylko z Trójmiasta, ale również z całej Polski. Pomogliśmy między innymi:

  • małżeństwu z Torunia, które przed kontaktem z nami otrzymało dwadzieścia jeden odmów z różnych banków, spowodowanych negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej,
  • klientom z Łodzi, którzy poszukiwali kredytu potrzebnego na rozpoczęcie działalności rolniczej przez szesnaście miesięcy,
  • rodzinie z Płocka, której spłacony kredyt wciąż widniał w BIK. Nam udało się usunąć negatywny wpis i uzyskać dla klienta nowy kredyt hipoteczny.

Gdańskich klientów zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze niedaleko Parku Oliwskiego. Zachęcamy do kontaktu również osoby spoza Trójmiasta – bezpłatnie dojeżdżamy do każdej miejscowości w Polsce. Preferowana forma kontaktu: telefon.

Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, bo tylko w taki sposób otrzymasz gwarancję kompetentnej i profesjonalnej porady.

Musimy poznać jak najwięcej szczegółów
– wtedy Ty uzyskasz najlepszy kredyt!

Nasza skuteczność wynosi 95% – aż tyle spraw, które zdecydowaliśmy się podjąć kończyło się sukcesem. Sprawdź, co mówią o specjalistach od trudnych kredytów nasi klienci.

Your Finance – doradca kredytowy z Gdańska

Kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe. Pożyczki pozabankowe, leasing.

Doradzamy także w językach francuskim, angielskim i niemieckim!